kwie.20

Kosmetyki naturalne – pielęgnacja w ciąży

dodano: 20 kwietnia 2010 przez sylciar


 

Jak wiadomo, każda kobieta stara się, by w każdym momencie wyglądać pięknie. W osiągnięciu podobnego efektu pomóc mogą różnego rodzaju kosmetyki, tak często nabywane przez wiele pań. Niemniej jednak, kosmetyki to nie wyłącznie metoda na poprawienie sobie urody, ale także zdrowia. Odpowiednio dobrane i wykonane z naturalnych składników, mogą być stosowane i przydatne w każdym wieku.

Nie dziwi więc fakt, że zagadnienia, takie jak kosmetyki, są tak bardzo ciekawe dla wielu kobiet. Musimy jednak wiedzieć, że rodzaj kosmetyku powinien być dobrany do naszej skóry. W przeciwnym wypadku może się stać tak, że kosmetyk nie tylko będzie nas szpecił, ale także negatywnie wpłynie na nasz stan zdrowia. Jeżeli bowiem barwy kosmetyków nie będą dobrze grały z naszą cerą, zaczniemy się prezentować po prostu źle.

Powinniśmy też poznać rodzaj naszej cery, aby nie doprowadzić do jej zepsucia, na przykład nadmiernego przetłuszczania. Bardzo częstym powodem, dla którego kobiety sięgają po kosmetyki, są zmarszczki. Niemniej jednak, niewłaściwie dobrane i wykorzystywane kremy czy maści mogą przyczynić się nawet do nasilenia się zmarszczek. Niektóre kosmetyki mogą również wywołać reakcję alergiczną, objawiającą się wieloma uciążliwymi dolegliwościami. Aby do tego nie dopuścić, przed następną wizytą w sklepie z kosmetykami zainteresujmy się kwestiami, takimi jak kosmetyka kolorowa.
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy